Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Koncert Noworoczny Orkiestry Reprezentacyjnej SGGW 2026
Wraz z nadejściem nowego 2026 roku, Orkiestra Reprezentacyjna SGGW tradycyjnie zaprasza na Koncert Noworoczny!
Styczeń to czas karnawału, także w repertuarze koncertu dominować będą utwory wokalne i instrumentalne o charakterze rozrywkowym. Nie zabraknie zarówno polskich jak i zagranicznych przebojów, a także muzyki filmowej!
Na scenie muzykom towarzyszyć będą wokaliści: Marta Słociak-Wiszniewska, Roman Kogut oraz Łukasz Karauda. Orkiestra zagra pod batutą Tomasza Labunia, a koncert poprowadzi Krzysztof Procajło.
Tegoroczny Koncert pod hasłem "Z nowym rokiem w Jubileusz" stanowi inaugurację obchodów 210-lecia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie patronatem objął JM Rektor SGGW prof. dr hab. Michał Zasada.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach:
koncert
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie