Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych wejść w ramach akcji Zima w mieście, która obowiązuje od 19 stycznia do 1 lutego!
Akcja obowiązuje od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:
bezpłatne grupowe wejścia na Pływalnię Anin: 9.30-10.30, 10.30-11.30 i 11.30-12.30
bezpłatne indywidulane wejścia na Pływalnię Anin: 13.30-14.30 i 14.30-15.30
bezpłatne grupowe wejścia na Lodowisko Anin: 9.00-10.30 i 11.00-12.30
bezpłatne indywidulane wejścia na Lodowisko Anin: 13.00-14.30
Dodatkowo na pływalni zostanie udostępniony wodny tor przeszkód w dniach 19-30.01 w godz. 9.30-17.00.
Bezpłatne wejście na pływalnię obowiązuje na 60 minut – po przekroczeniu 60 minut obowiązuje opłata zgodnie z cennikiem OSiR Wawer.
Bezpłatne wejście na lodowisko obowiązuje na 90 minut.
Bezpłatne wejścia obowiązują tylko za okazaniem ważniej legitymacji szkolnej.
Wejścia grupowe są dostępne wyłącznie dla szkół.
Dzieci poniżej 13 roku życia mogą korzystać z pływalni i lodowiska tylko i wyłącznie pod stałą opieką rodzica/opiekuna prawnego.
---
fot. OSiR Wawer
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wawer lub w kategoriach:
dla dziecisport
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie