Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zielony Jazdów - program na 7 września

📅 Data: sobota, 07 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Park wokół CSW Zamek Ujazdowski (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


ZIELONY JAZDÓW
ekologia ciało taniec

Sobota, 7 września 2013r.

14.00 – 18.00 Warsztaty realizacyjne – Splot artystyczny

Nasza instruktorka szycia ucząc technik krawieckich w każdym stara się rozbudzić „krawiecką wyobraźnię” – nawet zwykła kosmetyczka zamieni się u nas w małe dzieło sztuki. Na warsztatach fotograficznych zrobisz najpiękniejszy portret swoim bliskim. A kiedy już będziecie miały piękną biżuterię, kosmetyczkę, zdjęcia - możecie poświęcić swój czas na to by zakochać się w wycinance artystycznej!

14.00 – 15.30 – szycie na na maszynie – Olga Rudzińska
15.30 – 16.00 – zajęcia artystyczno-kreatywne dla dzieci – Justyna Wencel
15.30 – 16.30 – foto – Marek Suchecki
17.00 – 18.00 – wycinanka artystyczna – Magda Bartnik
zapisy – [email protected]

15:00 – 18:00 Warsztaty realizacyjne – Projekt stół etap III FINAŁ – grupa BAPAGO

Do wspólnego stołu zaprasza grupa BAPAGO, z której inicjatywy powstał PROJEKT STÓŁ. Podczas warsztatów na Zielonym Jazdowie krok po kroku tworzymy mobilny stół, który w służbie mieszkańców miasta dotrze wszędzie tam, gdzie przestrzeń wymaga natychmiastowej poprawy lub szczególnego podkreślenia jej wyjątkowego charakteru. Pomysł ma na celu przywrócenie ładu i porządku w mieście przy pomocy nowego miejskiego mebla, który gromadzi wokół siebie ludzi zainteresowanych tematem i zaprasza do dyskusji.

Ostatni etap warsztatów to dopracowanie stołu i koncepcji projektu, którego oficjalnym początekiem będzie debata o miejskich nieużytkach właśnie tu na Zielonym Jazdowie. Czy dyskusja odbędzie się przy naszym stole? Z Waszą pomocą na pewno!

15:00 – 17:00 Justyna Orłowska – REMIX

17:00 – 19:00 Franciszek Orłowski

19.00 – 20.30 Wykład

18.00 Wernisaż wystawy ART TECH DESIGN

Fundacja Aeris Futuro ma przyjemność zaprosić na wernisaż wystawy laureatów i uczestników konkursu ART TECH DESIGN. Wernisaż odbędzie się w sobotę 7 września 2013 o godz. 18 na terenie CSW Zamku Ujazdowskiego w Warszawie (zewnętrzny dziedziniec – Cysterna), w ramach Zielonego Jazdowa. Prace będzie można oglądać do 15 września.

21:00 – 23:30 Koncert i dancing – Milonga

Sobotnia milonga wieńczy wakacyjny cykl warsztatów z tanga argentyńskiego, które prowadzili Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko z warszawskiej szkoły tanga caminito.pl. Zapraszamy wszystkich: nie tylko uczestników warsztatów, ale każdego, kto kocha tańczyć tango, jak również tych, którzy kochają, ale jeszcze tego nie wiedzą. W programie przedwojenne tanga argentyńskie, polskie i żydowskie. Tango-milongi, tango-walce oraz kilka tang współczesnych (elektro tanga; tango-fusion). Niewykluczone, że pojawi się też kilka fokstrotów. Niezależnie od aury, będzie gorąco! Muzykę puszczać będzie DJ Mateusz.

Wszystkie wydarzenia w ramach Zielonego Jazdowa są darmowe z wyjątkiem niektórych warsztatów. Zapisy oraz kontakt w sprawie warsztatów pod adresem e-mail: [email protected]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: festiwal


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę