Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Zapraszamy na bezpłatną, stacjonarną konferencję dla dyrektorów, nauczycieli i pedagogów ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski, która odbędzie się w dniach 11–12 marca br. w siedzibie WAT.
🎓 Motywem przewodnim II edycji konferencji będzie bezpieczeństwo młodzieży, o którym rozmawiać będą przedstawiciele środowisk naukowych, szkół i organizacji pozarządowych.
ℹ Wydarzenie, które stanowić będzie przestrzeń do dyskusji o kondycji psychicznej uczniów, roli szkoły w zapobieganiu kryzysom, odpowiedzialnym korzystaniu z technologii cyfrowych oraz skutecznych sposobach reagowania na hejt, przemoc i inne formy zagrożeń w środowisku szkolnym, adresowane jest do dyrektorów szkół ponadpodstawowych, nauczycieli, pedagogów oraz psychologów szkolnych, a także wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie bezpiecznego i wspierającego środowiska edukacyjnego.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy 👉 link
⭐ W programie tegorocznej edycji konferencji znajdą się panele dyskusyjne do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych, szkół, organizacji pozarządowych, a jednocześnie umożliwią włączenie się do dyskusji wszystkim uczestniczkom i uczestnikom.
⭐ Program konferencji uzupełniają warsztaty i zajęcia praktyczne. Uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę m.in. z zakresu wzmacniania odporności psychicznej uczniów, skutecznego reagowania na hejt, przemoc rówieśniczą i cyberprzemoc, pracy
z uczniami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz z ADHD. Poruszymy także aktualne wyzwania szkoły związane
z komunikacją, stresem, bezpiecznym promowaniem placówki oraz wykorzystaniem sztucznej inteligencji w procesie nauczania.
📌 Zapraszamy w dniach 11–12 marca br. w godz. 9.00–16.00 do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.