Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Piknik zimowy to zimowa odsłona dobrze znanego pikniku rodzinnego – pełna radości, ruchu i wspólnej zabawy, mimo chłodniejszej aury ❄️☄️❄️☄️
W marcu zapraszamy Was na nową przygodę:
☄️ tworzenie wspólnej mapy naszego wymarzonego miasta
☄️ tor przeszkód, który da pretekst do zręczności i pomysłowości najmłodszym
☄️ stanowisko zabaw sensorycznych
☄️ klockologia rozwijająca logiczne myślenie
☄️ zdrowe przekąski dla małych i dużych.
Piknik to otwarte i bezpłatne spotkanie, na które serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. To doskonała okazja do spędzenia czasu razem, poznania innych rodzin i aktywnej zabawy w przyjaznej atmosferze.
Ubierzcie się wygodnie i nie zapomnijcie o butach na zmianę. Do zobaczenia na Zimowym pikniku!
❄️ Rodzinny piknik zimowy ❄️
15 marca (niedziela) 2026
godzina 15.00-17.00
Dom Kultury Dorożkarnia | Siekierkowska 28