Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Maj miesiącem zdrowych dziąseł z enel-med stomatologia i meridol®
Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNEJ akcji profilaktycznej "Maj miesiącem zdrowych dziąseł" organizowanej przez enel-med stomatologia we współpracy z meridol®! W ramach tej inicjatywy oferujemy bezpłatne badanie diagnostyczne mające na celu ocenę stanu zdrowia Twoich dziąseł.
Na uczestników czeka również bezpłatny zestaw mini produktów* meridol® do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.
Jak mogą się Państwo zapisać?
1. Poprzez dedykowany formularz na stronie >> link
2. Dzwoniąc na infolinię : 22 147 7777 i powołując się na hasło "zdrowe dziąsła"
3. Bezpośrednio w recepcji oddziału enel-med powołując się na hasło "zdrowe dziąsła"
📍 Akcja dostępna jest we wszystkich placówkach enel-med ze stomatologią.
*produkty dostępne do wyczerpania zapasów
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach:
inne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie