Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Noc Muzeów w Volvo Car Warszawa!

Noc Muzeów w Volvo Car Warszawa!
📅 Data: sobota, 16 maja 2026

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Volvo Car Warszawa, ul. Marszałkowska 89 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Przygotuj się na niezapomniany wieczór i dołącz do nas w sercu Warszawy!​

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Volvo Car Warszawa przy ul. Marszałkowskiej 89 – Noc Muzeów i spotkanie z historią Volvo. To część ogólnopolskiej i bezpłatnej inicjatywy, która co roku przyciąga do nas tłumy fanów motoryzacji. Nasze Studio, jako jedna
z zaledwie pięciu unikalnych koncepcji Volvo Studio na świecie (obok Nowego Jorku, Tokio, Mediolanu czy Sztokholmu), to idealne miejsce, by poznać świat Volvo i podzielić się swoją pasją.​

Na miejscu czekają na Ciebie liczne atrakcje!
-> W godz. 11.00-16.00 zapraszamy najmłodszych miłośników Volvo na kreatywne zabawy i spotkania z zabytkowymi autami.
-> W godz. 18.00-24.00 zapraszamy starszych fanów motoryzacji, by przy pięknej muzyce i w niezapomnianej atmosferze, poznać zabytkowe modele Volvo i historie ich właścicieli.

Dla wszystkich coroczne świętowanie z @Deseo, które specjalnie na tę noc upiekło swoje kultowe cynamonki i zaprasza na wyśmienitą kawę!

Do zobaczenia pod wydarzeniem i na miejscu, w Volvo Car Warszawa!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty wystawa inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Wesprzyj waw4free! ❤️