Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Górski Klub Podróżnika na Bielanach - spotkanie z Moniką Witkowską
Zapraszamy na spotkanie z Moniką Witkowską - himalaistką i podróżniczką, która zdobyła m.in. Mount Everest i K2 oraz cztery ośmiotysięczniki. Jako druga Polka po Wandzie Rutkiewicz stanęła na K2, uznawanym za najtrudniejszy szczyt świata. Ma na koncie także wyjątkowe osiągnięcia żeglarskie, w tym trzykrotne opłynięcie przylądka Horn i arktyczną trasę z Grenlandii do Alaski. Zwiedziła z plecakiem ponad 180 krajów.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Górski Klub Podróżnika na Bielanach", sfinansowanego ze środków z Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Bielany.
✅ WSTĘP WOLNY
📍 Lokalizacja:
Sala Konferencyjna Biblioteki Bielany
ul. Romaszewskiego 19, Warszawa
🦻 Podczas wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z pętli indukcyjnej przez osoby niedosłyszące.
🦽 Placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach:
slajdowiskospotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie