Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Górski Klub Podróżnika na Bielanach - spotkanie z Moniką Witkowską

Górski Klub Podróżnika na Bielanach - spotkanie z Moniką Witkowską
📅 Data: poniedziałek, 18 maja 2026

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. Romaszewskiego 19 (pokaż na mapie)

Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością (ruchową lub inną - szczegóły w opisie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Zapraszamy na spotkanie z Moniką Witkowską - himalaistką i podróżniczką, która zdobyła m.in. Mount Everest i K2 oraz cztery ośmiotysięczniki. Jako druga Polka po Wandzie Rutkiewicz stanęła na K2, uznawanym za najtrudniejszy szczyt świata. Ma na koncie także wyjątkowe osiągnięcia żeglarskie, w tym trzykrotne opłynięcie przylądka Horn i arktyczną trasę z Grenlandii do Alaski. Zwiedziła z plecakiem ponad 180 krajów.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Górski Klub Podróżnika na Bielanach", sfinansowanego ze środków z Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Bielany.

✅ WSTĘP WOLNY
📍 Lokalizacja:
Sala Konferencyjna Biblioteki Bielany
ul. Romaszewskiego 19, Warszawa

🦻 Podczas wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z pętli indukcyjnej przez osoby niedosłyszące.
🦽 Placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🆕 Bądź na bieżąco! 🆕