Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Co? Mnóstwo atrakcji i pokazów przyrodniczych z okazji Dnia Otwartego w Centrum Edukacji Ekologicznej
Dla kogo? Dla każdego! Dla dużych i małych, młodszych i starszych.
W jakich godzinach? od 11 do 17
Co będzie się działo?
Majsterkujący przyrodnik – kreatywnie z drewnem
O której? 11:00 – 17:00
Teatrzyk Kamishibai pod chmurką
O której?
11:15 – 11:30 – Jak żyje Ziemia
11:40 – 11:45 – Dlaczego zwierzęta mieszkają w bloku Maćka?
12:00 – 12:20 – Bajka o Wiśle
12:30 – 12:45 – Pszczoła agentka nieruchomości
13:00 – 13:15 – Dzięcioły leśni muzycy
13:25 – 13:40 – Zagubiony żołądź