Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
[Uwaga! Medytacje mogą mieć charakter świecki lub stanowić element praktyki religijnej - typowe słowa pojawiąjące w mantrach grup religijnych to m.in. "Hare", "Rama", "Kryszna", "Haribol", "Goranga" (waw4free nie jest organizatorem wydarzenia).]
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na niezwykłe warsztaty pt. Gimnastyka mózgu i joga serca.
To wyjątkowy program, który wspiera naszą pamięć, koncentrację, regenerację mózgu oraz codzienną sprawność.
Na zajęciach czekają na Państwa ciekawe ćwiczenia oparte na metodach Paula Dennisona, interesujące techniki neurologiczne, a także ćwiczenia regenerujące i relaksujące układ nerwowy a także ćwiczenia korekcji wad postawy. W części relaksacyjnej zajęć przedstawimy techniki oddechowe z dźwiękiem między innymi mis tybetanskich oraz z muzyką. Zapraszamy do wspólnego odkrywania tych praktyk i czerpania z nich harmonii, spokoju i rownowagi. Warsztaty przeznaczone są dla osób w różnym wieku, także dla osób niepełnosprawnych.
Izabela Pancerz dyplomowany kinezjolog, chiropraktyk, homeopata, starożytnych nauk medycznych oraz instruktor medytacji.
[Uwaga! Medytacje mogą mieć charakter świecki lub stanowić element praktyki religijnej - typowe słowa pojawiąjące w mantrach grup religijnych to m.in. "Hare", "Rama", "Kryszna", "Haribol", "Goranga" (waw4free nie jest organizatorem wydarzenia).]
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie