Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Cudowne Atomowe Trio // Spike/Trębski/Moskal

Koncert Cudowne Atomowe Trio // Spike/Trębski/Moskal

reklama
📅 Data: sobota, 14 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


14. września w Cudzie nad Wisłą na scenie stanie trójka wybornych muzyków, którzy czerpiąc ze swojego ogromnego doświadczenia i muzycznej erudycji zaprezentują dj set ubarwiony improwizacją na żywo. Jedno jest pewne: do tańca porwani zostaną wszyscy, w promieniu kilku kilometrów.

Atomowe trio, czyli
Łukasz Moskal (instrumenty perkusyjne)
Dominik Trębski (trąbka)
DJ Spike (gramofony) Break da funk

Dominik Trębski trębacz, kompozytor i aranżer. Jeden z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia. Projekt tria Muzykoterapia, które tworzy wraz z wokalistką Izą Kowalewską i kontrabasistą Wojtkiem Traczykiem został uznany przez wielu krytyków za jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Dominik współpracuje przy projekcie solowym Kasi Nosowskiej - USB, jest również muzykiem w zespole Ani Dąbrowskiej. Wraz z Enveem - współtwórcą kolektywu "Niewinni Czarodzieje" tworzy projekt instrumentalno - DJski "Niedźwiedź w lesie". Jest kompozytorem, aranżerem i producentem utworów na płytach wielu polskich artystów, między innymi Natalii Przybysz. Były członek grupy Tworzywo Sztuczne.

Łukasz Moskal - instrumenty perkusyjne (congas). Pochodzi z miasta rowerów - Stalowej Woli. Przygodę z muzyką rozpoczął jako dziecko w szkole muzycznej - w eksperymentalnej klasie skrzypiec (zajęcia połączone z treningami aerobiku), ale już wtedy chodząc na zajęcia do szkoły zbaczał z drogi lądując w piwnicy u starszych kolegów, gdzie w oparach przedziwnych substancji przyglądał się grającemu tam perkusiście - jak i wywieszonym na ścianach ciekawym plakatom. Na swoim koncie ma współpracę z min. Tworzywem Sztucznym, Nosowską, Zakopower

DJ.SPIKE-----BREAK DA FUNK
Grafik, DeeJay, Turntablista, Skretcher, Producent muzyczny, organizator imprez. Support'ował takie gwiazdy jak: RUN DMC (USA), Africa Bambaataa (USA), The Herbalizer (GB), us3 (GB), A-Skilz (GB), Krafty Kuts (GB), 6TOYS (GB), Ugly Duckling (USA), Talib Kweli (USA), Jungle Brothers (USA), Dilated Peoples (USA), Saian Supa Crew (Francja), Looptroop (Szwecja), Stanton Warriors(GB), DrumAttic Twins (GB), Scratch Pervers (GB), Speech Defect (Szwecja), Dj.FORMAT (GB), DJ.Marc Hype-Jim Dunloop (Niemcy), Dj.Dr.Groove-DJ.Static-WEFUNK RADIO (Canada), DJ.DK-NINJA TUNE (GB).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę