Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
PIĄTEK Z OFFEM - CZY ŁATWO BYĆ OJCEM?
Pokaz filmów niezależnych, krótkometrażowych.
19.06.2026 (PIĄTEK) godz. 19:00
Wstęp bezpłatny, zapisy >> link
Z jakimi wyzwaniami mierzą się ojcowie? Jak odnajdują się w swojej roli? Czy mogą liczyć na wsparcie? Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Piątek z offem, podczas którego inspirując się filmami krótkometrażowymi dyskutujemy na różne tematy.
Meyer, reż. Sascha Quade (Niemcy) 8’
Mężczyzna przychodzi na rozmowę o pracę. To nie jest jednak zwykła rekrutacja.
Wszystko będzie dobrze, reż. Patrick Vollrath (Austria, Niemcy) 30’
Ośmioletnia Lea wyrusza w podróż ze swoim ojcem. Miła wycieczka szybko przemienia się w koszmar.
Vincent przed południem, reż. Guillaume Mainguet (Francja) 18’
Po latach trwania w konflikcie ojciec składa wizytę synowi. Pojawia się w trakcie przeprowadzki. Vincent nie ma ochoty na rozmowę, ale ojciec ma mu coś ważnego do powiedzenia.
Ziemskie istoty, reż. Ádám Freund (Węgry) 27’
Ábel, dwunastolatek, mierzy się z faktem, że jego rodzice żyją w dwóch zupełnie różnych galaktykach wszechświata. Chłopiec musi zdecydować, do którego należy.
CZAS POKAZU: ok. 85 min
Dyskusję poprowadzi Maciej Misztal
Wstęp bezpłatny, zapisy >> link
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie