Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piątek z Offem - czy łatwo być ojcem?

Piątek z Offem - czy łatwo być ojcem?
📅 Data: piątek, 19 czerwca 2026

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury, ul. Estrady 112A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
do kalendarza ustaw przypomnienie
PIĄTEK Z OFFEM - CZY ŁATWO BYĆ OJCEM?
Pokaz filmów niezależnych, krótkometrażowych.

19.06.2026 (PIĄTEK) godz. 19:00
Wstęp bezpłatny, zapisy >> link

Z jakimi wyzwaniami mierzą się ojcowie? Jak odnajdują się w swojej roli? Czy mogą liczyć na wsparcie? Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Piątek z offem, podczas którego inspirując się filmami krótkometrażowymi dyskutujemy na różne tematy.

Meyer, reż. Sascha Quade (Niemcy) 8’
Mężczyzna przychodzi na rozmowę o pracę. To nie jest jednak zwykła rekrutacja.

Wszystko będzie dobrze, reż. Patrick Vollrath (Austria, Niemcy) 30’
Ośmioletnia Lea wyrusza w podróż ze swoim ojcem. Miła wycieczka szybko przemienia się w koszmar.

Vincent przed południem, reż. Guillaume Mainguet (Francja) 18’
Po latach trwania w konflikcie ojciec składa wizytę synowi. Pojawia się w trakcie przeprowadzki. Vincent nie ma ochoty na rozmowę, ale ojciec ma mu coś ważnego do powiedzenia.

Ziemskie istoty, reż. Ádám Freund (Węgry) 27’
Ábel, dwunastolatek, mierzy się z faktem, że jego rodzice żyją w dwóch zupełnie różnych galaktykach wszechświata. Chłopiec musi zdecydować, do którego należy.

CZAS POKAZU: ok. 85 min
Dyskusję poprowadzi Maciej Misztal
Wstęp bezpłatny, zapisy >> link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Wesprzyj waw4free! ❤️