Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Masz ADHD albo podejrzewasz je u siebie? Próbował_ś medytacji, ale szybko pojawiało się zniecierpliwienie, chaos w głowie albo poczucie, że "robię to źle"?
To spotkanie jest po to, żeby pokazać inne podejście.
Nie będziemy mówić o uważności jako o siedzeniu w ciszy i walce z myślami. Porozmawiamy o uważności jako o praktycznym narzędziu dla osób z ADHD: o powrocie do siebie, regulacji emocji, zauważaniu przeciążenia i budowaniu życzliwszej relacji ze sobą.
Zapraszamy na spotkanie w grupie, w której nie musisz tłumaczyć, że naprawdę trudno jest zacząć, skończyć, wrócić, odpocząć albo nie skrytykować siebie po kolejnym chaotycznym dniu.
W grupie nie trzeba zaczynać od obrony swojego doświadczenia. Można zacząć od: "też tak mam".
Na spotkaniu porozmawiamy o tym:
dlaczego mindfulness w klasycznej formie bywa trudne dla osób z ADHD;
czym może być uważność, kiedy masz rozbieganą głowę, napięte ciało i milion otwartych kart w mózgu;
jak ćwiczyć "powrót" zamiast idealnego skupienia;
jak wyglądałby kurs uważności zaprojektowany realnie pod ADHD;
jak grupa może pomagać w regularności, wstydzie i poczuciu "tylko ja tak mam".
poznasz 1 - 2 krótkie praktyki, które możesz wdrożyć do swojej codzienności
Szczegóły:
Kiedy: 11 czerwca, czwartek | godz. 19.30 - 20.30
Gdzie: ul. Zwycięzców 20/20, Saska Kępa, Warszawa
Koszt: Spotkanie bezpłatne (obowiązują zapisy)
Dla kogo: Dla dorosłych osób z ADHD
Więcej szczegółów o wydarzeniu i prowadzących >> link
Na wydarzenie obowiązują zapisy pod tym samym linkiem :)
Do zobaczenia!
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wawer lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie