Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
🎬 Ciepłe letnie wieczory, leżaki i najlepsze filmowe emocje... Wraca Kino Plenerowe w Parku Szczęśliwickim! 🌌
Mamy dla Was genialną wiadomość na nadchodzące miesiące! Piotr Krasnodębski - Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy serdecznie zapraszają na uwielbiany przez wszystkich cykl filmowy
w ramach Budżetu Obywatelskiego w Warszawie! 🌳✨
Przez cały czerwiec, lipiec i sierpień w każdy PIĄTEK o godz. 21:15 zmieniamy parkową zieleń w klimatyczną salę kinową pod gwiazdami. Zapewniamy wygodne leżaki i świetny repertuar! 🪑🍿
💡W przypadku załamania pogody lub niesprzyjających warunków atmosferycznych, seanse zostaną przełożone na inny termin. Trzymajcie więc kciuki za bezchmurne niebo! ☀️⛅️
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie