Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Cześć 💚
Zapraszam Cię na jogowe spotkania w parku.
Praktyka dla początkujących z elementem medytacji i relaksacji.
Dla każdego, bez względu na wiek, płeć, doświadczenie w jodze.
Jestem pielęgniarką i cenię sobie jogę jako profilaktykę zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego.
Ukończyłam kurs nauczycielski hatha jogi.
Zajęcia są bezpłatne.
Jeśli masz, weź swoją matę, ale joga na kocu lub bezpośrednio na trawie też jest ok.
Czas trwania ok 1 h.
Przystępując do zajęć, oświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na udział w ćwiczeniach i nie posiadasz przecieskazań do wysiłku fizycznego.
Zapraszam serdecznie! Będzie fajnie i zdrowo 🙂
W razie dużej niepogody, będę musiała odwołać zajęcia, ale raz ćwiczyliśmy w ulewie i też było super. 😃
Klaudia
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach:
sport
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie