Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
🎪 Kołowa to miejsce, gdzie można po prostu spróbować.
Bez ocen. Bez presji. We własnym tempie.
W każdą sobotę sala gimnastyczna ARTHOUSE Gym zmienia się w otwartą przestrzeń ruchu, zabawy, nauki i dobrej energii.
W każdą sobotę do końca czerwca.
15:00–16:00 warsztaty
16:00–19:00 JAM cyrkowy
wstęp wolny
To propozycja dla dorosłych, młodzieży i dzieci pod opieką dorosłych. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Można przyjść pierwszy raz, zobaczyć, spróbować albo wracać co tydzień i rozwijać swoje umiejętności.
Podczas warsztatów instruktor wprowadza uczestników w podstawy technik cyrkowych. Potem zaczyna się JAM, czyli otwarta przestrzeń do ćwiczenia, eksperymentowania, rozmowy i łapania inspiracji od innych.
Można spróbować żonglowania, poi, hulahoopa, nunczako, kija kontaktowego, double staffów, dragon staffa czy żonglerki kontaktowej.
Rekwizyty są dostępne na miejscu.
Wystarczy wygodny strój i skarpetki.
To nie tylko zajęcia.
To miejsce spotkań, wymiany i budowania relacji. Przestrzeń, w której każdy może rozwijać się na własnych zasadach.
Wydarzenie realizowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy, wspierającego działania, które łączą ludzi i budują lokalną wspólnotę.
🎪 Do zobaczenia na Kołowej!
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach:
warsztatyinne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie