Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Gorączka wtorkowej nocy? Lato w mieście sprzyja zaskakującym zwrotom akcji, przygodom w ciągu tygodnia, nadwiślańskim romansom i cierpieniu przy zepsutym klimatyzatorze. Zagramy wszystko, co nam przyniesiecie - złamane serca, pierwsze randki, warszawskie przygody i zagraniczne fakapy. "Gorączka wtorkowej nocy" to spektakl improwizowany pod gołym niebem w Hali Koszyki w wykonaniu komików i komiczek z Kolektywu Śmiesznie.
Wstęp wolny!
O Kolektywie:
Oprócz srogiej kurateli nad komediową sceną w Koszykach, członkowie i członkinie Kolektywu zajmują się improwizacją, stand-up’em, edukacją artystyczną, tworzeniem scenariuszy, muzyki i krótkich form internetowych. Bawią stołeczną publiczność od 2017 roku, współtworząc lokalne sceny komediowe, takie jak: Klub Komediowy i Resort Komedii.
Do Kolektywu Śmiesznie należą: Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański.