Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nie dotykaj moich płyt x Tomek Makowiecki

Nie dotykaj moich płyt x Tomek Makowiecki
📅 Data: czwartek, 11 czerwca 2026

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Miami Wars, Bulwar Zaruskiego (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Nie dotykaj moich płyt
Warszawska plotka towarzyska głosi, że pewien znany dziennikarz muzyczny rozstał się z narzeczoną, ponieważ ta dotykała jego winylowych płyt.
Jak było naprawdę nie wiedzą nawet najstarsi Górale, natomiast my zapraszamy znakomite osobistości ze świata muzyki (i nie tylko!) wraz z ich imponującymi kolekcjami płyt nad Wisłę i prosimy o własnoręczne puszczanie ulubionych piosenek.

W tym roku cykl otworzy Tomek Makowiecki - muzyk, kompozytor, piosenkarz i autor tekstów, którego wrażliwość i gust muzyczny podziwiamy i wielbimy od lat. Zawieszony gdzieś pomiędzy elektroniką, melancholią i dźwiękami, które idealnie pasują do nocnych spacerów po mieście albo do patrzenia w sufit o trzeciej nad ranem. Czym nas zaskoczy? Niespodzianka!

Wszystko odbywa się na najpiękniejszym nadwiślańskim tarasie w mieście, w kameralnym klimacie i przyjacielskiej atmosferze.
Może kiedyś zjawi się ta była dziewczyna i wszystko nam opowie?

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🆕 Bądź na bieżąco! 🆕