Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PSYCHONAUTYKA STOSOWANA - wystawa, koncert, malowanie henną, wymiana biżuterii

PSYCHONAUTYKA STOSOWANA - wystawa, koncert, malowanie henną, wymiana biżuterii

reklama
📅 Data: piątek, 06 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klubokawiarnia Pod stopami, ul. Piękna 22 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Po wakacyjnych tańcach i podróżach sielsko-czarodziejskich, zapraszamy Was do nowej, klimatycznej klubokawiarni Pod Stopami na magiczny wieczór - jak zwykle będzie dobra atmosfera, ciekawa muzyka, psychoaktywne obrazy i piękne wzory malowane henną na Waszych ciałach.

Co Was czeka?

O godzinie 19:00 zapraszamy na oficjalne otwarcie wernisażu Luizy Poredy. Będzie okazja, aby bliżej poznać autorkę i wypić lampkę wina za jej i Wasze zdrowie.

O godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Agaty Konador (śpiew, gitara), która wykona swoje autorskie ballady.

Podczas wernisażu piękne formy wymaluje na waszych ciałach henną Agata Wójt - Mehendi Masala.

Podczas imprezy działać będzie BEZGOTÓWKOWA WYMIANA BIŻUTERII, która już na stałe zagościła do klubokawiarni Pod Stopami. Przynieś niechcianą biżuterię i wymień ją na coś nowego, co znajdziesz na specjalnej półce w Pod Stopami!

W klubokawiarni Pod Stopami czekać na Was będzie mnóstwo kuszących rzeczy - dobre niepasteryzowane piwa, owocowe wina, świetna kawa, słodycze, jedzonko, cud miód orzeszki! Zapraszamy do nowego lokalu przy Pięknej 22!

Impreza potrwa do godz. 22:00, przybywajcie!!!

!!! WSTĘP WOLNY !!!


O ARTYSTACH

AGATA KONADOR - Prawdziwych artystów dziś mało. Takich z powołania, takich, piszących wtedy, kiedy czują, wtedy, kiedy naprawdę to, co robią - ma swój niepowtarzalny, artystyczny, indywidualny rys. Taką artystką jest Agata. Wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Jej proste, piękne, przepełnione uczuciem ballady trafiają bezbłędnie tam, gdzie każdy z nas ukrywa swoje intymne przeżycia, nie pozostawiając obojętnym.


LUIZA POREDA - rysowniczka, ilustratorka, malarka, a także fotografka. Specjalistka od filozofii sztuki z lekkim przegięciem w stronę surrealizmu i wszelkiej sztuki psychedelicznej. Zapalona podróżniczka, która swoje doświadczenia z wewnętrznych i tych okołoziemskich podróży stara się przenieść na papier.

Luiza rysuje, tworzy grafiki i maluje obrazy techniką olejną. Od dłuższego czasu skupia się na doskonaleniu technik rysowniczych – również cyfrowych. Prace Luizy inspirowane są podróżami: mentalnymi i realnymi. Zamiast zdjęć i pamiątek, ze swoich wojaży wraca z myślami i obrazami, które przenosi na papier.

Przetworzone przez świat umysłu i wyobraźni, grafiki te przedstawiają specyficzną, odrealnioną przestrzeń wzbogaconą o elementy świata widzialnego.


AGATA WÓJT (MEHENDI MASALA) - Mistycyzm Orientu zafascynował ją do tego stopnia, że na co dzień przenosi go do swego otoczenia. Ubiorem, muzyką, zapachem i smakiem.

Malowanie henną podpatrzyła mieszkając w Bombaju. Henna/mehendi to naturalny barwnik utrzymujący się na skórze kilka dni. Tradycyjnie nakładany jest na ręce i nogi panny młodej tuż przed zamążpójściem. Henna skrywa w sobie drobne tajemnice. A może marzenia, które po chwili kruszeją ale pozostawiają po sobie wieczny ślad.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę