Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Zatoichi i Chooshi – szermierka samurajska dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu 2026
„Zatoichi i Chooshi – szermierka samurajska dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu 2026”, program współfinansowany przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy
Fundacja Wszelkich Możliwości, w ramach programu „Zatoichi i Chooshi - szermierka samurajska dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu 2026”, programu finansowanego przez Dzielnicę Ursynów M. ST. Warszawy, ma zaszczyt organizować cykl bezpłatnych treningów szermierki i samoobrony samurajskiej! Zadanie adresowane jest do mieszkańców m.st. Warszawy, w szczególności mieszkańców Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Zajęcia będą odbywać się od 3.09.2026 do 14-12-2026 w Warszawie (Ursynów) we czwartki - Dom Kultury Stokłosy, ul. Wacława Lachmana 5 (blisko stacji metro "Stokłosy"), w godzinach 19:00 - 20:30
Zajęcia kierowane są do wszystkich zainteresowanych, zarówno młodzieży od 12 roku życia, jak i osób dorosłych.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie regulaminu przez uczestnika lub jego rodzica/opiekuna prawnego. Jeżeli dotyczy: prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności lub aktualnego orzeczenia równoważnego (orzeczenie lekarza orzecznika ZUS lub orzeczenie o zaliczeniu do jednej z grup inwalidów) lub prawomocnego wyroku, oraz oryginału do wglądu w celu poświadczenia za zgodność.
Program "Zatoichi i Chooshi - szermierka samurajska dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu 2026", prowadzony przez Fundację Wszelkich Możliwości finansuje Dzielnica Ursynów M. ST. Warszawy.
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie