Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Aparat fotograficzny w komórce to dla was za mało? Jeśli jesteście ciekawi, jak robiło się zdjęcia, zanim nastały aparaty cyfrowe, to ten warsztat jest właśnie dla was.
Spotkanie poświęcone będzie fotografii analogowej, a jego głównym bohaterem będzie aparat wielkoformatowy. Na jego przykładzie omówimy podstawowe zagadnienia związane z techniką fotografowania, działaniem obiektywów i ich parametrów, a także pomiarem światła oraz ekspozycją. Uczestnicy poznają fotografię jako proces rejestracji obrazu i zobaczą, jak poszczególne elementy aparatu wpływają na końcowy efekt zdjęcia. Spotkanie ma charakter popularyzatorski i jest przeznaczone dla wszystkich osób ciekawych fotografii, niezależnie od poziomu doświadczenia.
Warsztat, który odbędzie się w ramach Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL), poprowadzi Łukasz Sakowski.
Co, gdzie, kiedy?
Warsztat „Wprowadzenie do świata fotografii analogowej”
Punkt Biblioteczny nr 45, Skwer Ormiański, ul. Powsińska/Okrężna
11 lipca (sobota), godz. 14:00
Zapisy: pb45@bpmokotow.waw.pl (w tytule: foto), tel. 573 130 721
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie