Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dni Otwarte w Centrum-Ja - warsztaty psychologiczne

reklama
📅 Data: sobota, 13 kwietnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Poradnia Psychologiczna Centrum-Ja - Ursynów, ul. Wąwozowa 25/1 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na bezpłatne dni otwarte. Wszystkie wykłady będą miały charakter warsztatów zakończonych dyskusją. Prowadzący są doświadczonymi psychoterapeutami i lekarzami, na co dzień przyjmującymi w poradniach Centrum-Ja.

Wstęp na wszystkie wykłady oraz indywidualne konsultacje jest bezpłatny. Ilość uczestników jest ograniczona, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisywanie się pod nr telefonu 22 448 22 98.

Program na 13.04.2013:
(Poradnia Psychologiczna Centrum-Ja - Ursynów, ul. Wąwozowa 25/1)

10.00 - 11.30 "Chwalić dziecko, czy nie chwalić?" - prowadzi psycholog
dziecięcy Kamila Lenkiewicz.
Przypominanie dziecku o jego niedoskonałościach i błędach traktujemy jako wychowanie, przygotowanie do życia.Co zrobić, jeśli ten sposób nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Na te i inne pytania uzyskają Państwo odpowiedź podczas wykładu, połączonego z dyskusją, przygotowanego z myślą o rodzicach chcących wychować dzieci na dorosłych znających swoje mocne strony i akceptujących słabe.

12.00 - 13.30 "Jak na co dzień radzić sobie ze stresem? - nauka technik
relaksacyjnych" - prowadzi psycholog, terapeuta Marcin Domurat.
Techniki relaksacyjne mogą pomóc w efektywnej regulacji emocji, gdyż odprężenie fizyczne często prowadzi do psychicznego. Metoda używana jest również w terapii zaburzeń lękowych czy psychosomatycznych. W czasie spotkania będzie można doświadczyć kojącego działania różnorodnych technik relaksacyjnych polegających na stopniowym odprężaniu napiętych mięśni. Wrażenia z takiego ćwiczenia przypominają masaż, choć działa na nas nie dotyk, a jedynie głos prowadzącego. Będzie też okazja do omówienia swoich wrażeń i zadania pytań dotyczących metody.

15.00 - 16.30 "Komunikacja w związku: przeszkody w mówieniu, przeszkody w słuchaniu" - prowadzi psycholog, terapeuta par Andrzej Miziołek
Warsztaty skierowane są do osób, które chciałyby udoskonalić swoją komunikację. Podczas spotkania dowiemy się jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe w związku, jak wyrażać swoje uczucia i pragnienia, aby czuć się zrozumianym. Poznamy także największe przeszkody w budowaniu porozumienia w bliskiej relacji. Obecność na spotkaniu nie zobowiązuje do wypowiadania się na forum grupy.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!