Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warszawskie Otwarte Wikispotkanie

Warszawskie Otwarte Wikispotkanie

reklama
📅 Data: sobota, 28 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, państwomiasto, ul. Generała Andersa 29 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W sobotę 28 września w Warszawie odbędzie się pierwsza impreza z cyklu “Warszawskie Otwarte Wikispotkania” (w skrócie WOW).

Spotkania są kontynuacją warszawskich Wikimaratonów w nieco zmienionej formule (inspiracją do zmian są spotkania czeskich wikipedystów w Pradze).

Zaczynamy o godzinie 17:00, a o 18:00 odbędą się trzy prezentacje dotyczące Wikipedii. Adam Kliczek (CLI) opowie o Wikiekspedycji, która w tym roku odbyła się na terenie Dolnego Śląska oraz o Wikimanii 2013, czyli spotkaniu wikipedystów z całego świata w Hongkonkgu. Następnie Adrian Gryciuk (Boston9) zaprezentuje efekty współpracy z Kancelarią Senatu, która przyczyniła się do rozbudowy zasobów fotograficznych Wikipedii.

Około godziny 19:00 przejdziemy do działań znanych z Wikimaratonów – wymiany doświadczeń, prac nad wspólnymi projektami, rozwiązywania problemów technicznych. Zapraszamy także nowe osoby, które potrzebują pomocy we wdrożeniu w Wikipedię – chętnie pomożemy! :)

Ponadto przed spotkaniem zapraszamy na nagranie audycji Nowiny WikiRadia, które odbędzie się w godzinach 14:00-14:45. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy. W godzinach 15:00-15:30 z kolei będzie można zapoznać się z metodami publikacji plików dźwiękowych w postaci podkastów. Można zobaczyć jak wygląda, działa i jak się używa sprzętu do nagrywania i nadawania audycji. Można tez nagrać dla WikiRadia ulubiony cytat, hasło, czy godzinę do zegarynki WikiRadia.

Wstęp wolny.

Warszawskie Otwarte Wikispotkania są organizowane i finansowane przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska (link. Organizator zapewnia dostęp do WiFi oraz kawę, herbatę i przekąski.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!