Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Grzegorz Bożewicz - TANGO (live)

Grzegorz Bożewicz - TANGO (live)

reklama
📅 Data: wtorek, 01 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Sztuki & Sztuczki, Szpitalna 8a (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W najbliższy wtorek zapraszamy na kolację z argentyńskim temperamentem. O oprawę muzyczną zadba Grzegorz Bożewicz - wybitny akordeonista, pasjonat tanga i instrumentów dla tego stylu charakterystycznych - akordeonu i bandoneonu. Jeśli lubicie Astora Piazzolę i chcecie poczuć atmosferę "Tanga" Carlosa Saury, nie może Was tego wieczoru zabraknąć w Sztuczkach.

Zapraszamy
Wstęp Wolny

Grzegorz Bożewicz - jeden z nielicznych wirtuozów bandoneonu w Polsce, jednocześnie akordeonista, pianista i kompozytor. Uczestnik i laureat konkursów, festiwali i kursów mistrzowskich ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Utalentowany, wszechstronny artysta, współtwórca zespołów m.in. Tangodirection oraz Barrio Loco jest także docenianym interpretatorem muzyki greckiej, jak również barokowej i współczesnej.

Jego fascynacja tangiem rozkwitała równolegle do studiów na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (spec.: akordeon) a pierwsze owoce owych zainteresowań zaprezentował podczas koncertu dyplomowego z orkiestrą w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Od tamtej pory stale poznaje tajniki gry na bandoneonie czerpiąc wzory i inspiracje od gwiazd takich jak: Julio Pane, Dino Saluzzi, Carel Kraayenhof, Néstor Marconi, Astor Piazzolla i inni. Jego niepowtarzalny, pełen ekspresji język muzyczny wciąż krystalizuje się i nabiera niezwykłych kolorów zachwycając odbiorców. Głęboka wnikliwość i zrozumienie tanga przyniosło uznanie muzycznego talentu również w środowiskach tancerzy, co zaowocowało współpracą z organizatorami rozmaitych milong w Polsce.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę