Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

reklama
📅 Data: środa, 09 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pałac Kultury i Nauki, 4 piętro (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Masz wpływ na swoją karierę! Znajdź nowe ścieżki rozwoju!

W dniu 9 października br., w godzinach 10.00 – 17.00, w salach wystawowych na czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po raz kolejny odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Targi to niepowtarzalna okazja na spotkanie się osób poszukujących pracy z pracodawcami. W tegorocznych Targach weźmie udział 105 wystawców, którzy zaprezentują ok. 7.000 ofert pracy lub stażu w takich branżach jak, m.in.: finanse i bankowość, informatyka, inżynieria, logistyka i transport, sprzedaż, hotelarstwo i gastronomia, farmacja, medycyna i usługi opiekuńcze, usługi porządkowe, ochrona osób i mienia, administracja publiczna, służby mundurowe.

Podobnie jak w latach ubiegłych; poza ofertą pracodawców tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości obejmuje Salon Doradztwa Zawodowego oraz Salon Przedsiębiorczości.

Targi są miejscem instytucjonalnego wsparcia dla wszystkich poszukujących nowych ścieżek kariery. Odwiedzający oprócz kontaktu z wystawcami będą mogli uczestniczyć w cyklu licznych prezentacji odbywających się w Sali Kruczkowskiego oraz Sali Rudniewa.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.
Partnerami Organizacyjnymi wydarzenia są: GazetaPraca.pl, Bank Gospodarstwa Krajowego, GADMED Sp. z o.o., Monster Worldwide Polska. Patronat Medialny: Onet.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę