Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wernisaż wystawy POP SEX SEBASTIAN SKALSKI

Wernisaż wystawy POP SEX SEBASTIAN SKALSKI

reklama
📅 Data: poniedziałek, 07 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Galeria MiTo, ul. Waryńskiego 28 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Rozbuchana seksualność fotografii, uwikłania cielesne popartu, konkret i metafora – POP SEX to mocna w swej subtelności wypowiedź artystyczna SEBASTIANA SKALSKIEGO, fotografika i malarza.

Czarno-białe, grupowe akty ukazują piękno i wyjątkową plastyczność ciała, obiektu pragnień i fantazmatycznych wyobrażeń. Pop Sex jest sztuką wywodzącą się z nurtu Pop Art, wyzwalającą pożądanie tak u kobiet jak i mężczyzn, niezależnie od preferencji seksualnych czy moralnych.

Kolekcja obrazów na ogromnych płótnach zachwycająca bogatym zdobieniem złotą i srebrną farbą akrylową powstała z potrzeby oddania skrajnych uczuć, estetycznych fascynacji, jak również erotycznego napięcia wyzwalającego się w umyśle człowieka. Modele pozujący do obrazów są zrelaksowani, tajemniczy, zatroskani, pełni erotyzmu, przepojeni empatią.

Wystawa obrazów POP SEX w MiTo, wzbogacona kolekcją lamp i parawanów autorstwa Sebastiana Skalskiego z POP Collection, to jedyny w tym roku premierowy wernisaż pop artysty w Polsce.


SEBASTIAN SKALSKI – artysta o niezwykłej osobowości i wielu talentach. Jeden z najciekawszych fotografików – portrecistów łączących w swoich pracach fotografie, malarstwo i grafikę. Człowiek orkiestra – twórca albumów, książek, wystaw, obrazów Pop Art na płótnach, kalendarzy, tekstów piosenek, płyt, spektakli muzycznych. Grafik, wydawca, producent.

Sztuka SEBASTIANA SKALSKIEGO może się podobać lub nie, ale każdy, kto widział jego prace zgodzi się, że porównanie tego artysty do Pedro Almodóvara i Andy Warhola nie jest przypadkowe. Jak oni, Skalski jest wszechstronnym twórcą lubiącym wzbudzać kontrowersje i skrajne uczucia.


POP SEX SEBASTIAN SKALSKI
MiTo art.café.books
Waryńskiego 28 (Metro Politechnika)

PREMIERA: 7 X 2013 19:00
PREZENTACJA: 8 -18 X 2013

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!