Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pożegnanie lata w Stacji Mercedes - dzień 1.

📅 Data: sobota, 05 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes, róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Czas działalności Stacji Mercedes dobiega końca. W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy Was na huczne, DWUDNIOWE zamknięcie i pożegnanie tego pięknego lata na Powiślu!


SOBOTA 5.10

W sobotę, od godziny 12:00 na cały dzień, park zamieni się w przestrzeń wystawienniczą YARD SALE. W doborowym towarzystwie i przy rytmach świetnej muzyki będzie można u nas obejrzeć, przymierzyć i kupić kolekcje najlepszych polskich projektantów, a także przyjrzeć się trendom na nadchodzącą jesień. Dla dzieci zaplanowaliśmy gry, zabawy i świetne konkursy. Pojawi się też Fotomat, czyli możliwość robienia sobie efektownych zdjęć, również ze sportowym Mercedesem.

O 14:00 wystartuje ZLOT ZABYTKOWYCH MERCEDESÓW. Po raz kolejny Stację Mercedes odwiedzą legendy motoryzacji m.in. Mercedes SL "Pagoda". Pojawią się także miłośnicy Mercedesów i Ambasadorzy Marki: Anna Mucha, Michał Żebrowski. Motoryzacyjna uczta zostanie uroczyście zakończona przejazdem kolumny zabytkowych modeli po Powiślu.

Oprawę muzyczną oficjalnego zakończenia działalności Stacji w sobotni wieczór zapewni FISZ TWORZYWO, a wizualnych atrakcji dostarczą FLUIDACJE, czyli analogowe wizualizacje muzyczne. Bracia Ebert kontynuują tradycję pokazów Liquid Light Show lat 60' i w Stacji Mercedes wykonają specjalny pokaz. Koncert rozpocznie się o 20:00.

21:00 Afterparty: DJ'e I Say Mikey, Kovvalsky. Będziemy czynni dłużej, więc szykujcie się na imprezę do ostatniego gościa!


PRZEZ CAŁY WEEKEND

Będziecie mogli zobaczyć projekty z cyklu Rezydencje, tj. rzeźbę Maurycego Gomulickiego, neon Szymona Kobylarza oraz rzeźbę Simone Ruess

DO ZOBACZENIA!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę