Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Pożegnanie lata w Stacji Mercedes - dzień 2.

reklama
📅 Data: niedziela, 06 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes, róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Czas działalności Stacji Mercedes dobiega końca. W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy Was na huczne, DWUDNIOWE zamknięcie i pożegnanie tego pięknego lata na Powiślu!


NIEDZIELA 6.10

W niedzielę między 13:00 a 16:00 zapraszamy do tymczasowego studia nagraniowego połączonego z prezentacją książki oraz filmów wideo Maryny Tomaszewskiej "Rozmówki polsko-angielskie ze sztuką w tle". Każdy odwiedzający Stację Mercedes będzie mógł wystąpić w filmie, odgrywając scenariusze zapisane w książce Maryny!

WINYLOWA NIEDZIELA - giełda płyt winylowych w Stacji Mercedes, g.14:00

Wielu z nas w swoich często zakurzonych kolekcjach ma winylowe cuda. Sprzedajmy je, wymieńmy na inne. Może znajdziemy coś, czego szukamy od lat. Przeszukajmy strychy, szafy, kolekcje. Porozmawiamy o winylach, każdy będzie mógł wymienić się z innymi, odkupić albo sprzedać swoje czarne płyty. Wśród gości Ania Dąbrowska, miłośniczka winyli, która wszystkie swoje albumy wydała także w wersji analogowej, Patrycja Markowska, jej najnowsza płyta "Alter Ego" także w "czarnej" wersji oraz Michał Fogg (wnuk Mieczysława Fogga), szef założonej przez dziadka wytwórni Fogg Record. Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi Marcin Wojciechowski - Radio ZET.

O 20:00 wpadajcie na koncert młodego zespołu rockowego ONE, promującego swój debiutancki album, którego producentem jest Ryszard „Sygit” Sygitowicz


PRZEZ CAŁY WEEKEND

Będziecie mogli zobaczyć projekty z cyklu Rezydencje, tj. rzeźbę Maurycego Gomulickiego, neon Szymona Kobylarza oraz rzeźbę Simone Ruess

DO ZOBACZENIA!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!