Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sufi'37 & Warsaw Balkan Madness night!

Sufi'37 & Warsaw Balkan Madness night!

reklama
📅 Data: sobota, 19 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Klub Regeneracja, ul. Puławska 61 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Warsaw Balkan Madness i Sufi zapraszają serdecznie do klubu Regeneracja na wielkie bałkańsko-orientalne party z żywymi instrumentami, tańcami brzucha i ogólnym szaleństwem.

Panowie, którzy raz na jakiś czas rozrywają parkiety podczas imprez Warsaw Balkan Madness lub wręcz odwrotnie – przyczyniają się do wejścia w wyższe stany tanecznej swiadomości jako Nag Champa Project – znowu zagrają razem.

Przy okazji będzie okazja do świętowania 36 i 37 urodzin Sufiego.

Warsaw Balkan Madness to przede wszystkim radość.... radość która płynie prosto z magicznych melodii i rytmów muzyki Europy południowo-wschodniej. Bogate dziedzictwo cygańsko-słowiańskiej kultury półwyspu bałkańskiego zostaje przeniesione w XXI wiek. Szybkie partie trąbek i innych "dęciaków" skonfrontowane są z klubowymi beatami a przejmujące brzmienia skrzypiec czy akordeonów okraszone głębokim i pulsującym bassem. Tradycja i folk spotyka eklektyczną estetykę świata współczesnej muzyki. To roztańczony świat pełen beztroskiej zabawy, niczym w filmach Kusturicy. Każdy występ to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Łączy ze sobą elementy muzyczne jak i wizualne.

Sufi Vibes to jednoosobowy kombinat taneczny, wyposażony w congi, darbukę, tamburyny, grzechotki, beatbox, efekty i potężna playlistę, w której znajdziecie połączenie jego odwiecznych fascynacji elektronicznych – głównie old school, drum’n’bass, breakbeat i dubstep z etnicznymi rytmami i melodiami z półwyspu indyjskiego, arabskiego, z Bałkanów, Afryki i obu Ameryk. Będzie też spora porcja electro-swingu.

zapraszamy
wjazd free

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę