Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

LOTNICZA GRA MIEJSKA

LOTNICZA GRA MIEJSKA

reklama
📅 Data: sobota, 12 października 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ogród Saski i Plac Narutowicza (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Od pięciu lat Instytut Lotnictwa organizuje największą w Warszawie tematyczną imprezę edukacyjną „Noc w Instytucie Lotnictwa” w ramach ogólnopolskiego programu promocji zawodu inżyniera i nauk ścisłych „Era inżyniera”. W tym roku została ona wzbogacona o Lotniczą Grę Miejską.

Z pomocą naszych fanów na Facebooku stworzyliśmy mapę prawie 200 miejsc w Warszawie, które są ściśle związane z lotnictwem.

Nad całą Lotniczą Grą Miejską oraz Nocą w Instytucie Lotnictwa czuwać będzie Stasiek Błyskawica, postać powołana do życia przez fanów i wolontariuszy Instytutu Lotnictwa.

Gra odbędzie się 12 października, w sobotę, w godzinach 11.00-14.00 w Warszawie. Do wyboru będą dwie trasy, na których czekać będą niezwykłe zadania sprawdzające wiedzę o lotnictwie i pozwalające poznać historyczne i współczesne.

Brać w niej mogą maksymalnie 5-osobowe zespoły, które zarejestrują się na stronie link. Nie ma ograniczeń wiekowych, a udział jest całkowicie bezpłatny.

Dwa miejsca startowe znajdą się na terenie Parku Saskiego blisko ulicy Marszałkowskiej oraz na Placu G. Narutowicza. Podczas gry uczestnicy nie tylko będą wykorzystywać swoją wiedzę, najnowsze technologie, jak np. podsłuchy kierunkowe, ale tez będą musieli działać zespołowo by rozwiązać kilkanaście zagadek. A pomagać będą eksperci lotnictwa i wolontariusze Instytutu Lotnictwa.

Wszyscy członkowie trzech najlepszych zespołów otrzymają nagrody rzeczowe.
I nagroda: przelot samolotem liniowym na trasie Warszawa-Zielona Góra-Warszawa, w uzgodnionym terminie ufundowany przez firmę SprintAir.II nagroda: przelot samolotem turystycznym AT3 nad Warszawą, w uzgodnionym terminie, ufundowany przez firmę Propeller.III nagroda: Zegarek Lorus ufundowany przez firmę ZIBI S.A..

Sto pierwszych osób w rankingu punktów otrzyma kolekcjonerskie wydania albumu jubileuszowego Instytutu Lotnictwa.

Wszyscy uczestnicy otrzymają z rąk Staśka Błyskawicy tematyczne upominki rzeczowe.

Wręczenie nagród głównych odbędzie się podczas 5. Nocy w instytucie Lotnictwa, w dniu 18 października 2013 roku o godzinie 19.00.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie link oraz link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę