Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

ROCK Niepodległości - parada motocykli i koncert

ROCK Niepodległości - parada motocykli i koncert

reklama
📅 Data: poniedziałek, 11 listopada 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
ROCK Niepodległości wybrzmi po raz czwarty!
Chrom, skóry, głośne dźwięki silników i rock n’ roll
w biało-czerwonych barwach. Marszałek Piłsudski zaprasza na jedyną i największą w Polsce patriotyczną paradę motocykli i koncert ROCK Niepodległości.

Rock Niepodległości na stałe zagościł już w kalendarzu stołecznych wydarzeń kulturalnych – w tym roku odbędzie się już czwarta edycja kampanii. Rock Niepodległości to kampania społeczna, której celem jest upamiętnienie Dnia Niepodległości i promowanie obchodów tego dnia wśród młodych ludzi. Stąd pomysł, aby świętować ten dzień na sposób bliski młodym ludziom. Podobnie, jak w ciągu ubiegłych lat, również w tym roku warszawiacy będą mogli 11 listopada bawić się i świętować niepodległość w sposób spontaniczny, młodzieżowy, nowoczesny i pokojowy – na rockowo!

Rock Niepodległości to wydarzenie apolityczne, organizowane przez młodych ludzi i dla młodych ludzi. Uciekamy od przesytu martyrologią czy niezdrowych emocji przy okazji Święta Niepodległości. Cieszymy się z naszej niepodległości i chętnie manifestujemy swój patriotyzm – mówią organizatorzy.


Podczas tegorocznej kampanii odbędą się:

- galeria plenerowa „Gwiazdy muzyki rockowej z gitarą ROCK Niepodległości” – Krakowskie Przedmieście, Skwer Hoovera. Galerię można oglądać w dniach 4-17 listopada 2013 r.

- niepodległościowa parada motocykli „ROCK Niepodległości” – biało-czerwona parada wyruszy tradycyjnie spod domu Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (Milusin). Chrom, skóry i głośny dźwięk silników – trudno o symbole bardziej charakterystyczne dla rockowej inicjatywy. Udział w paradzie mogą wziąć wszyscy miłośnicy jednośladów. W zeszłym roku w paradzie udział wzięło ponad 250 maszyn! Jest to najbardziej spektakularna parada w tym dniu. Parada wyruszy 11 listopada o godzinie 15:00 z Sulejówka, z wyjątkowego miejsca – spod willi Milusin, domu Józefa Piłsudskiego. Ulicami Warszawy dotrze do Fortu Sokolnickiego (Pl. Wilsona) obwieszczając początek rockowego koncertu.

- koncert „ROCK Niepodległości” – tegoroczna edycja koncertu będzie miała inny charakter niż poprzednie. Koncert odbędzie się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Dla Niepodległości zagrają: Natalia Sikora i Mięśnie, Night Rider, Ernest Staniaszek i Amnezja, Zdobywcy Pewnych Oskarów oraz Magnetar. Każdy zespół jak co roku rozpocznie koncert utworem patriotycznym w rockowej aranżacji. Start zaraz po paradzie motocykli, o godz. 17.00.
Wstęp wolny!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!