Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spektakl "Czułość"

reklama
📅 Data: środa, 06 listopada 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, Dom Kultury Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 27 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Spektakl przygotowany z okazji okresu zaduszkowego pokazuje różne odcienie utraty naszych bliskich i dalszych. Aktorzy Teatru Wolandejskiego, przygotowani przez Justynę Kulczycką, aktorkę zawodową, instruktorkę Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty, zmierzą się z tekstami wielkich autorów (m.in. Herberta, Rilkego, Baczyńskiego, Leśmiana).

Wstęp wolny.


Teatr Wolanejski działa od 2000 r. na warszawskim Ursynowie. Narodził się z nastoletniego zamiłowania do aktorstwa, jednak z czasem przekształcił się w sprawnie zarządzaną instytucję kultury, dbającą o wysoki poziom artystyczny. Obecnie zespół Teatru tworzą aktorzy i reżyserzy, którzy choć na co dzień pracują w różnych zawodach, nie rezygnują z artystycznej pasji i rozwijają swoje talenty „po godzinach” na scenie Wolandejskiego.

Mierzyli się z Szekspirem, Witkacym, Wyspiańskim. W tej chwili jednak piszą sami dla siebie, dotykając wspólczesnych tematów. Oprócz spektakli dramatycznyh w swoim repertuarze Teatr Wolandejski posiada też pokazy teatru improwizowanego prezentowane przez grupę „Impy”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!