Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Ból fizyczny, doznanie braku lub straty, upośledzenie funkcjonowania, psychopatologia to kilka określeń cierpienia, które towarzyszy nam ludziom każdego dnia. Jest ono jednym z głównych problemów, którymi zajmują się religie, medycyna i nauki społeczne.
Podczas zajęć postaram się przedstawić wyniki badań, które ukazują dynamikę zmian oraz rozpowszechnienie cierpienia w ostatnich latach. Zaprezentuje modele starające się uchwycić źródło ludzkiego cierpienia z punktu widzenia współczesnych teorii psychologicznych oraz różnych nurtów psychoterapeutycznych. Uczestnicy będą mieli okazje przećwiczyć na sobie w jaki sposób sami reagują na cierpienie.
Prowadzący:
Hubert Czupała – jest absolwentem psychologii oraz Kolegium Języków Obcych (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Jana Gutenberga w Moguncji). Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Jana Gutenberga w Moguncji, Szpitalu Powiatowym w Śremie, kierował również Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Śremie. Obecnie pracuje w zespole psychoterapeutów prywatnego Ośrodka Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Poznaniu. W pracy klinicznej specjalizuje się w nowych formach psychoterapii zwanych trzecią falą terapii poznawczo behawioralnej. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje studentom jako wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS.
Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Strefa Psyche SWPS.
Obowiązują zapisy na stronie wydarzenia - link poniżej.
Zapraszamy! :)
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie