Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kabareton Wola 2013

Kabareton Wola 2013

reklama
📅 Data: niedziela, 05 maja 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Amfiteatr w Parku Sowińskiego (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
OTWARCIE SEZONU W AMFITEATRZE!
KABARETON WOLA 2013
Wolskie Zdarzenia Kabaretowe

Wystąpią:

Kabaret K2
powstał w legendarnej zielonogórskiej "Gębie", jako kontynuacja na w pół legendarnego kabaretu Chłopcy, a działo się to w nielegendarnym maju 2012.
W jego skład wchodziMy czyli Barciś i mimi. Niektórzy z Was, drodzy czytacze, kojarzą nas pewnie z kabaretów: Hlynur i Babeczki z Rodzynkiem, których jesteśmy członkami.
Przez lata znajomości udało się nam wypracować wzajemne, prywatne rozumienie, które z powodzeniem przenosimy na scenę. Nasz kabaret jest żywy, oparty na stałym kontakcie z publicznością i ze sobą nawzajem - sporo improwizujemy.
W naszych skeczach znajdziecie zarówno świeże obserwacje obyczajowe jak i spora dawkę absurdu. Założyliśmy K2 bo kontentuje nas wspólne tworzenie i chcemy owo kontentowanie kontynuować...

Tomasz Jachimek
To człowiek, który zawsze wie, co powiedzieć. Człowiek, który myśli, i który skłoni do zabawy, ale także i refleksji. Czasami spojrzy na pewne sprawy pod takim kątem, że łapiemy się na tym, że warto przystanąć i pomyśleć. Oprócz tego Tomek ma lotny umysł i zdaje sobie sprawę z tego, czego się od niego oczekuje. Potrafi rozmawiać z ludźmi i mówić do ludzi. Opowiada tak błyskotliwie i mądrze, a ponadto zabawnie, że słucha się go z niekłamaną przyjemnością. Naprawdę warto!

W programie również inscenizacje taneczno-kabaretowe w wykonaniu grup Etiuda i Sonata pod kierownictwem Lidii Leszczyńskiej. Zobaczymy m.in. opracowania fragmentów utworów z filmu "Kabaret".

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!