"ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRZYSZŁOŚĆ"
DZIEŃ OTWARTY PAŁACU MŁODZIEŻY w Warszawie
8 lutego 2014 r. /sobota/
godz. 10.00-14.00
Program dnia otwartego:
PARTER
sala 120
- GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY
sala 102
- zajęcia otwarte Modelarstwa Szkutniczego
sala 127
- zajęcia otwarte Robotyki
Ogród Zimowy - KONCERTY ZESPOŁÓW
- 10:00-10:30 i 12:00-12:30 - O.M.EN
- 10:30-11:30 - AMICO
- 11:30 - AKUSTYCZNI
- 13:00 - WYDŹWIĘK
I PIĘTRO - ANTRESOLA
- stoiska z atrakcjami (pokazy, zagadki, quizy)
sala 215
- zajęcia otwarte Języka Hiszpańskiego
sala 212
- zajęcia otwarte Języka Angielskiego
II PIĘTRO
Hol
- stoisko EKOSZTUKI - "Walentynkowa kartka"
- stoisko MODELARSTWA - przed salą 309
sala 302, 308
- zajęcia otwarte Modelarstwa
sala 304
- 10:30-12:00 - otwarte zajęcia Rysunku
- 12:30 - zajęcia pokazowe Batiku
sala 310
- zajęcia otwarte Ceramiki
sala balowa mała - 317
- 10:00-11:15 - GRY i ZABAWY Pałacowej Akademii Umiejętności
- 11:15, 12:30, 13:45 otwarte próby tańca zespołowego przed pokazem
- 11:45-12:30 i 13:00-13:45 - rodzinne animacje teatralne
sala 328
- "ZAJRZYJ DO CIEMNI" warsztaty Fotografii dla małych i dużych
sale 334, 335
- zajęcia otwarte Informatyki
Biblioteka i czytelnia
- prezentacja audiobooków
- prezentacja bajek w wersji książkowej i multimedialnej
Klub Młodzieżowy s.358
- 10:00-11:30 - budowanie miasta marzeń
- 11:30-14:00 - gry i zabawy
Mała sala sportowa
- 10:00-12:00 - Pałacowa Szkoła Badmintona
- 12:00-14:00 - zajęcia otwarte Akrobatyki
III PIĘTRO - STREFA W
Hol
- "BAL NA 100 PAR" warsztaty malarstwa dla dzieci i rodziców
- "GRY LOGICZNE F@JNA SPRAWA"
Sala teatralna - 407
- 10:00-12:00 - Konkursy Tańca "Solo",
- 12:00-15:00 - Konkurs Tańca "Duety"
- 10:20, 12:30, 13:20, 14:10 - pokazy tańca zespołowego
- 10:30, 11:20 - wspólny taniec dla wszystkich
Sala widowiskowa - 413
- 10:00-11:00 - RODZINNE ANIMACJE TEATRALNE
- 11:00 - próba spektaklu "MAŁY KSIĄŻĘ"
- 12:30 - próba spektaklu "W MAŁYM DWORKU"
Sala balowa - 412
- 10:00-11:45, 12:15-13:00, 13:30-14:00 - pokazy Tańca Towarzyskiego
- 11:45-12:15 - BELGIJKA - wspólny taniec
- 13:00-13:30 - nauka tańca "ELENA"
III PIĘTRO - STREFA D
Duża sala sportowa
- 10:00-14:00 - Mistrzostwa Pałacu Młodzieży w Unihokeju
Mała sala sportowa
- 09:00-10:30 i 10:35-11:20 - zajęcia otwarte Gimnastyki Artystycznej
- 11:30-12:15 - gimnastyka z mamą
- 12:30-14:00 - zajęcia otwarte Gimnastyki Artystycznej
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
festiwal