Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pierwsza Rodzinna Gra Miejska - Tajemnice Biblioteki

Pierwsza Rodzinna Gra Miejska - Tajemnice Biblioteki

reklama
📅 Data: sobota, 13 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ
   udostępnij tweetnij wykop
Jeśli chcielibyście pokazać waszym dzieciom okolicę z nieco innej perspektywy niż zwykle, jeśli lubicie czytać lub chcecie tą pasją zarazić wasze dzieci, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić, to w trzy kolejne majowe weekendy zapraszamy do udziału w grach organizowanych prze Bibliotekę Publiczną im. Ks. Jana Twardowskiego. Grę prowadzi znana z wielu działań artystyczno-edukacyjnych kompania artystyczna I co było dalej, założona w 2012 roku przez Natalię Leszczyńską i Krystynę Bocheńską – prywatnie mieszkanki i oczywiście wielbicielki Pragi!

Akcja pierwszej gry umiejscowiona jest w okolicach pl. Hallera (13 maja 2017, start z Domu Kultury Praga o godz. 11.00), dwie kolejne edycje odbędą się na Szmulkach (20 i 27 maja, start o godz. 11.00 z Domu Sąsiedzkiego Szmulowizna). Uczestnicy, chcąc rozwikłać sprawę zagadkowych zniknięć książek z bibliotecznych regałów, ruszą tropem bohaterów Tove Jansson, Astrid Lingren, Juliana Tuwima, Jana Brzechwy i Stefana Themersona.

Aby wziąć udział w grze, należy zapisać się na listę uczestników telefonicznie lub mailowo: tel: 22 8184900, [email protected] Ilość miejsc ograniczona.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę