Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokaz filmu RIKO PRAWIE BOCIAN

Pokaz filmu RIKO PRAWIE BOCIAN

reklama
📅 Data: czwartek, 11 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Multikino Ursynów (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Cykl „Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci” jest jednym ze zwycięskich projektów III edycji budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Projekt rozpoczął się 23 lutego i potrwa do końca tego roku. W repertuarze są propozycje zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Wszystkie seanse wyświetlane są bez reklam i poprzedzone są prelekcją o charakterze edukacji filmowej. Na ten projekt do budżetu partycypacyjnego głosowało 1511 mieszkańców.

11 maja, czwartek, godz. 18.00
RIKO PRAWIE BOCIAN
reż. Toby Genkel Reza Memari, 2017, 85′, sala nr 12
Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.

DYSTRYBUCJA KART WSTĘPU:
Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem.
Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez wysłanie zgłoszenia na adres [email protected], w tytule e-maila wpisując TYTUŁ FILMU oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od PIĄTKU od godz. 12.00 do PONIEDZIAŁKU poprzedzającego dany seans.
Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.
W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart, zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem we WTOREK poprzedzający seans.
Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość, w terminach podanych w przesłanej informacji.
Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we CZWARTEK, w dniu seansu o godz. 9.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we CZWARTEK w dniu seansu od godz. 9.30.
Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam, poprzedzone są prelekcją o charakterze edukacji filmowej.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę