Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Pewność siebie a sport pozytywny

Pewność siebie a sport pozytywny

reklama
📅 Data: środa, 24 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pewność siebie decyduje o wygranej – w każdej dziedzinie życia, nie tylko w sporcie. A co wpływa na jej poziom? Psychologowie odpowiadają zgodnym chórem: pozytywne nastawienie do swojej osoby. O tym, jak budować pewność siebie, czerpiąc przy tym pełnymi garściami z osiągnięć sportu pozytywnego, podyskutujemy podczas warsztatu w Strefie Psyche 24 maja 2017 r. Z kolei tematem poprzedzającego go wykładu będą sprawdzone sposoby radzenia sobie z trudnymi i nieprzewidzianymi sytuacjami w sporcie. Spotkanie poprowadzi psycholog sportu Tomasz Kurach.

Wstęp wolny. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: link


WYKŁAD

Presja? Lubię to! – o sposobach radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w sporcie:

Często można usłyszeć od bliskich czy znajomych: „Ja tak kocham sport za jego nieprzewidywalność!”. Tyle deklaracje, praktyka pokazuje coś zgoła innego – większość osób stara się zminimalizować nieprzewidywalność.

Te same osoby na pytanie, czy lubią działać pod presją czasu, zapewne potrząsnęłyby przecząco głową. Czy w ogóle można ją polubić? Jak mentalnie przygotować się na wystąpienie nieoczekiwanych trudności w czasie zawodów?

To pytanie nieprzypadkowe, w końcu motto spotkania brzmi: „Nie ma zaskakujących sytuacji – są tylko te, których nie przewidzieliśmy”.

Termin i miejsce:
24 maja 2017 r. (środa), godz.17.00
Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31
aula 214 im. T. Tomaszewskiego


WARSZTAT

Pozytywny teraz – pewny siebie w przyszłości. Pewność siebie a sport pozytywny:

Podczas warsztatu wspólnie zastanowimy się nad rolą pozytywnego nastawienia w kontekście budowania optymalnego poziomu pewności siebie. Co więcej, konstrukt ten zostanie przedstawiony z perspektywy założeń, które są zgodne z ideą sportu pozytywnego.

Prowadzący wspólnie z uczestnikami rozbierze na czynniki pierwsze popularne mity dotyczące pewności siebie, a także przedstawi praktyczną wiedzę dotyczącą procesu budowania jej adekwatnego poziomu.

Termin i miejsce:
24 maja 2017 r. (środa), godz.18.45, limit osób – 16
Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31, sala S205


PRELEGENT

Tomasz Kurach – psycholog sportu. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, wykładowca akademicki. Współpracuje ze sportowcami, rodzicami i trenerami rożnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej i tenisie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Association for Applied Sport Psychology (AASP) oraz Fundacji Sportu Pozytywnego. Współautor książek „Pod Presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać" oraz „Uwierzyć w wygraną”. Specjalizuje się w psychoedukacji oraz treningu mentalnym obejmującym takie tematy, jak: autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi oraz proces budowania pewności siebie.

Zapraszamy! :)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę