Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Helena & Sikoreczki

Helena & Sikoreczki

reklama
📅 Data: niedziela, 21 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, GEMBA, Wilcza 50/52 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Dziś mija 90 lat od dnia kiedy Amerykanin Charles Lindbergh zakończył pierwszy w historii samotny przelot nad Atlantykiem na trasie Garden City-Paryż.

Zależy nam, aby w ten dzień nikt nie czuł się samotnie! Przyjdźcie i śmiejcie się w gronie znajomych (i nieznajomych). Na scenie po raz kolejny Teatr Improwizowany Helena oraz Sikoreczki Impro Trupa.

O grupach:

TEATR IMPROWIZOWANY HELENA to grupa przyjaciół razem tworzących od prawie 2 lat spektakle komediowe.
Łącząc wytwory naszej wyobraźni, spoglądamy na otaczającą nas rzeczywistość z zupełnie innej, często absurdalnej, perspektywy. Dzięki wspólnemu akceptowaniu swoich wyborów na scenie razem tworzymy historie, który zaskakują nas w takim samym stopniu co publiczność.

SIKORECZKI nigdy nie wylatują na zimę. Czasem siedzą na gałęziach i obserwują uważnie, co dzieje się na podwórku. Czasem obgryzają słoninę ludzkich trosk, a czasem wykradają ziarnka prawdy z naszych własnych karmników.
Raz na jakiś czas zlatują się do zadymionych klubokawiarni i grają improwizowane spektakle. Przybierają wówczas postaci innych ptaków, żeby opowiadać historie o nas samych. Może zdarzyć się tak, że biały kruk, wejdzie pośród wrony, dumny paw zakocha się w brzydkim kaczątku a jedna jaskółka uczyni wiosnę. Czasami niebieskie ptaki, czasem polskie orły, a czasem strach na wróble.
Wspólne jest tylko to, że każdy spektakl wydarzy się tylko raz. Zarówno premiera, jak również grande finale. Alfa i Omega. Jajko i Kura.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę