Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Dzień Dziecka w Wola Parku

Dzień Dziecka w Wola Parku

reklama
data Data rozpoczęcia: 27 maja 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

data Data zakończenia: 28 Maja 2017

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Wola Park w tym roku Dzień Dziecka świętuje przez trzy dni. Na najmłodszych moc atrakcji czeka 27 i 28 maja oraz 1 czerwca. W tym czasie dzieci będą uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych i plastycznych. Czas umili im także baloniarz, animatorzy, którzy będą malować buzie i robić zmywalne tatuaże oraz wiele innych atrakcji

W dniach 27 i 28 maja w godzinach 11:00-18:00 Plac przy Fontannie w Wola Parku zamieni się w ogród. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach sadzenia roślin oraz stworzyć wyjątkową rabatę w kształcie serca, która ozdobi plac do końca wakacji. W trakcie zajęć prowadzący nauczą dzieci, jak w łatwy sposób zasadzić własny ogródek na balkonie. Przy okazji, opowiedzą o roślinach i właściwościach ziół. W strefie Majsterkowo pracownicy Castoramy przeprowadzą Warsztaty tworzenia wyjątkowych doniczek. Będzie też okazja do wykonania wyjątkowego zdjęcia pamiątkowego w strefie Green Box. W tych dniach zapraszamy także do Strefy Plastycznej. Animatorzy będą malować dzieciom buzie oraz robić zmywalne tatuaże. Z kolei Baloniarz wręczy każdemu kolorowe, balonowe bukiety.

Podczas zabawy uczestnicy mają za zadanie zbierać za każdą aktywność pieczątki. Za zdobycie wszystkich, dzieciaki otrzymają upominki.

1 czerwca w godzinach 15:00-19:00 dla najmłodszych również przygotowano kącik plastyczny. Animatorzy będą malować buzie, a Baloniarz przygotuje balonowe kwiaty. Kolejna atrakcja dla milusińskich to kwietne tatuaże. Spośród setek wzorów każdy wybierze dla siebie coś wyjątkowego.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)