Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Moja wizja | Spotkanie z Agatą Młynarską

Moja wizja | Spotkanie z Agatą Młynarską

reklama
📅 Data: środa, 07 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Jej droga zawodowa to przebijanie się przez „ale”. Miała być kimś innym, ale dogoniło ją przeznaczenie. W najnowszej książce „Moja wizja” Agata Młynarska (Wydawnictwo Literackie) opowiada o telewizyjnej karierze, w której stale trzeba coś udowodniać albo przezwyciężać. Z okazji premiery 7 czerwca spotka się z czytelnikami w salonie Empik Junior w Warszawie.

Miała być kimś innym. "Telewizja? O nie!" – usłyszała, gdy w rodzinnym domu ojciec odebrał telefon z propozycją, aby córka zadebiutowała przed kamerą. Plan był inny – matura, a potem studia, najlepiej polonistyka. Prawie została nauczycielką, ale dogoniło ja przeznaczenie .Agata Młynarska wzięła udział w konkursie na prezentera i została finalistką, pracy jednak nie dostała. Kiedy rozpoczęła karierę w nowym dzienniku, program szybko zdjęto z anteny. Była prezenterką Dwójki, ale ktoś postanowił skreślić ją z grafiku dyżurów. „Moja wizja” to książka o krętej drodze do celu, o wzlotach i upadkach i głęboka rozmowa o życiu i jego znaczeniu.

Agata Młynarska – polska dziennikarka, producentka, prezenterka telewizyjna i aktorka, ambasadorka Fundacji Przyjaciółka i Fundacji Dziecięca Fantazja. Ze wszystkich nagród na świecie najbardziej ceni sobie Order Uśmiechu, który przyznały jej dzieci.

7 czerwca, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa,
ul. Marszałkowska 116/122
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę