Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatna Konsultacja Psychoterapeutyczna

Bezpłatna Konsultacja Psychoterapeutyczna

reklama
📅 Data: wtorek, 27 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Gabinet Psychoterapii Magdalena Świderska (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszam Cię na bezpłatną 1,5h konsultacje psychoterapeutyczną, podczas której będzie czas abyśmy mogli porozmawiać o Twoich trudnościach i oczekiwaniach. Podczas tego spotkania będziesz mięc okazję stwierdzić czy praca ze mną może być dla Ciebie skuteczną formą pomocy. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, będzie ona miała formę cotygodniowych 50-min. spotkań w cenie 110zł.

Nazywam się Magdalena Świderska i jestem psychoterapeutką. Swoje zawodowe kompetencje rozwijam w Instytucie Gestalt w Krakowie, szkole akredytowanej przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii oraz Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt. W celu utrzymania wysokiej jakosci pracy podlegam stałej superwizji. Dodatkowo jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesu, absolwentką Szkoły Cauchów i Trenerów TROP Rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Rozwój osobisty to moja pasja. Zanim rozpoczęłam obecna pracę, jako uczestnik brałam udział w wielu zajęciach, które wsparły mnie w moim własnym rozwoju osobistym. Mam za sobą kilkaset godzin pracy własnej odbytej podczas psychoterapii indywidualnej, grupowej, treningów interpersonalnych i terapeutycznych, coachingu i warsztatów rozwojowych.

Telefon kontaktowy: 735 989 924 - obowiązkowa rezerwacja telefoniczna.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę