Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Idź na żywioł! - wernisaż wystawy dla dzieci w wieku 1-10 lat

Idź na żywioł! - wernisaż wystawy dla dzieci w wieku 1-10 lat

reklama
📅 Data: wtorek, 04 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Łazienki Królewskie, Stara Kordegarda (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do zwiedzania interaktywnej wystawy "Idź na żywioł!" w Starej Kordegardzie. Inspirowana czterema żywiołami instalacja z pewnością rozbudzi wyobraźnię najmłodszych również dzięki towarzyszącej temu wydarzeniu akcji animacyjnej.

Wystawa "Idź na żywioł!" towarzyszy ekspozycji Wernisaż wystawy "W żywiole sztuki" i jest interaktywną instalacją, inspirowaną czterema żywiołami, motywem często wykorzystywanym przez królewskiego artystę. Podzielona na cztery strefy - ognia, wody, powietrza i ziemi - posłuży jako przestrzeń beztroskiej i kreatywniej zabawy. Wystawa sprzyjać będzie rozwijaniu zmysłów oraz kształtowaniu wrażliwości na kolor, fakturę i detal.

Dzieci zobaczą czerwień gorącej lawy, biel kojących obłoków, zieleń miękkiej trawy i błękit połyskujących, morskich fal, które rozbudzą ich wyobraźnię i zachęcą do poznawania świata. Formuła ekspozycji pomyślna jest ta, by najmłodsi sami mogli opracować własną ścieżkę zwiedzania.

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 lipca, o godz. 17.30, w Starej Kordegardzie. W jego trakcie można będzie poznać kulisy powstawania ekspozycji, a także wziąć udział w akcji animacyjnej pełnej żywiołowych opowieści i muzyki.

Warto zaznaczyć, że wystawę wyróżnia to, iż część jej eksponatów powstała podczas rodzinnych warsztatów integracyjnych "Pawie oczko", których uczestnikami były m.in. dzieci ze spektrum autyzmu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę