Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

II OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH FILMÓW ANIMOWANYCH "halo echo"

📅 Data: niedziela, 19 maja 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, OŚRODEK DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DOROŻKARNIA, ul. SIEKIERKOWSKA 28 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA
zaprasza na
II OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH FILMÓW ANIMOWANYCH „halo echo”

Festiwal powstał z inicjatywy Anieli Lubienieckiej z Wrocławia i Agnieszki Krajewskiej z Poznania, po to, by promować dziecięcą twórczość filmową. Działania podyktowane są potrzebą uporządkowania pokaźnej części dorobku polskiej animacji filmowej, zaniedbywanej i marginalizowanej, tworzonej przez nieświadome wartości swoich prac dzieci.
Organizatorem festiwalu jest Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Przegląd odbył się w kwietniu w Poznaniu, zaś w kolejnych miesiącach będzie odbijał się echem w wybranych miastach w Polsce.

W DOROŻKARNI zaprezentujemy wybrane filmy nagrodzone i wyróżnione, w szczególności laureatów z Warszawy, a publiczność w drodze głosowania wybierze najlepszy film. Będzie też pokaz filmów twórców z dorożkarniowego Studia Filmów Animowanych ANIMA, któremu towarzyszyć będzie wystawa rekwizytów wykonanych do tych filmów.

Wszystkich zaś, dzieci i rodziców, zaprosimy na warsztaty tworzenia ruchomych zabawek, które można wykorzystać np. w filmie animowanym.

WSTĘP WOLNY!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama