Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stand-Up na Mordorze! Matchowanie vol.1 / pierwszy briefing

Stand-Up na Mordorze! Matchowanie vol.1 / pierwszy briefing

reklama
📅 Data: wtorek, 18 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, House of Pool, Marynarska 13 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na stand-up na Mordorze! Czym jest stand-up? To kejs, który fokusuje się na obśmiewaniu świata. Bawić Was będą najlepsi komicy z całej Polski, w najlepszym lokalu na trasie Domaniewska-Wołoska-Woronicza-Rzymowskiego-Konstruktorska! Zmieściłeś się w deadline'ach? Target wyrobiony? Pracownik miesiąca jak ch*j? No to czas porządnie zabawić się razem z kolegami z lunchu!

Kiedy i gdzie ten meeting?
18. lipca, start godz. 20:00
House of Pool, ul. Marynarska 13
WSTĘP WOLNY
Rezerwacje na miejsca siedzące: link
Strój luźny casualowy smart

TEAM LEADERZY pierwszego spotkania:

PIOTR SZUMOWSKI
Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.
Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem

MACIEJ BRUDZEWSKI
Stand-uper z Olsztyna. Na scenie komediowej szaleje od lat, bawiąc nawet najbardziej wysublimowaną publiczność. Historie z życia oraz mocno pokręcone spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata. Swoimi tekstami wywalczył m.in. : występ w programie „Tylko dla dorosłych”, "Comedy club" w Comedy Central, finał drugiej edycji Antrakt Stand-Up Festiwal oraz pierwsze miejsce w „Stand-Up War 2016”, indywidualnie i grupowo. Raczej skromny.

Request: przeforwardujcie to do znajomych korpo ziomków i ich rodzin!

Do zobaczenia!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: stand up, kabaret


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę