Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Akcja Charytatywna #RajdpoMocy

Akcja Charytatywna #RajdpoMocy
📅 Data: sobota, 29 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czujesz, że w Twoim mieście brakuje superbohatera?
Chcesz poczuć radość pomagania?

Z nami możesz stać się Bohaterem PoMocy i spełnić dziecięce marzenia o normalnym życiu!

Już niedługo flota superbohaterów przez 4 tygodnie będzie promować pomaganie dzieciom. Dołącz jako kierowca lub promotor naszej akcji.

Jak zostać Bohaterem poMocy?
1. Weź udział / udostępnij / użyj hashtag'u #RajdpoMocy – zasięg internetowy może być naprawdę ogromny właśnie dzięki Wam. Niech wiadomość dotrze do WSZYSTKICH!
2. Weź udział jako kierowca i bądź w centrum #RajdpoMocy. Przejedź z nami ulicami Warszawy i promuj POMAGANIE! Formularz zgłoszeniowy już WKRÓTCE!
3. Nie możesz zostać kierowcą? To nic! Staw się 29 lipca na evencie oklejania, odbierz swojego naklejkowego hashtag'a i sam promuj akcję!

Jaki jest cel Kampanii?
Akcja organizowana przez SticnGo we współpracy z Fundacja Mam serce ma na celu psokazanie, że w dzisiejszych czasach drobny gest ludzi może okazać się szansą na życie dla tysięcy dzieci i nie tylko! Sam proces wsparcia większości fundacji zajmuję kilka sekund. Liczy się wszystko - pomoc finansowa, udział w przejazdach, udostępnianie, polubienia i każda inna forma! Jeśli Ty nie dasz rady dofinansować zbiórki to przekaż informację dalej. Możliwe, że ktoś z Twoich znajomych będzie w stanie pomóc. Razem stanowimy ogromną siłę, więc pokażmy tę MOC! :)

Czym będzie #RajdpoMocy?
Flotę ponad 50 pojazdów przekształcimy na cztery tygodnie w ruchome banery, które będą przekonywać mieszkańców stolicy do tego, że warto pomagać. Będziemy szukać kierowców wolontariuszy, którzy chcą dołączyć do grupy POMAGACZY a następnie okleimy ich samochody łapiącymi oko ŁATWO odklejającymi się sticker'ami. Z taką grupą przeprowadzimy kilka przejazdów przez Warszawę, tak aby całość stanowiła bardzo wyjątkowe show. W wesołej atmosferze będziemy zachęcać wszystkich mieszkańców Stolicy (a także odwiedzających) do włączania się w akcje społeczne i dobroczynne.

Dołącz do nas, potrzebujemy Cie!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama