Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zainspiruj się do działania

Zainspiruj się do działania

reklama
📅 Data: czwartek, 20 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Biuro PwC w Warszawie, Al. Armii Ludowej 14 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Poznaj inspirujące przykłady rozwiązywania problemów społecznych w różnych zakątkach świata. Poznaj narzędzia, które ułatwią Ci tworzenie własnych projektów i innowacji społecznych. Zapraszamy 20 lipca na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi znana podróżniczka i trenerka Anna Książek. Warsztaty organizowane są w ramach Inkubatora Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany".

Bliska jest Ci tematyka społeczna? Interesujesz się zagadnieniami wokół rynku pracy i aktywizacji osób w trudnej sytuacji? Chcesz się zainspirować i ulepszyć coś w swoim otoczeniu? Zgłoś się na inspirujące warsztaty organizowane w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany".

W programie:
* historie światozmieniaczy, innowatorów i innowatorek społecznych z całego świata
* narzędzia do planowania własnych projektów, pracy indywidualnej i zespołowej
* prezentacja Inkubatora Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany"

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a w ich trakcie przewidziano lunch dla uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Nabór już się rozpoczął!
Formularz zgłoszeniowy: link


Prowadzący:

Anna Książek - psycholożka, trenerka, aktywistka, koordynatorka projektów społecznych. Związana z takimi organizacjami jak ZHP, Ashoka czy Amnesty International. Od września 2015 w podróży dookoła świata mającej na celu poszukiwanie i opisywanie historii Światozmieniaczy. Zainteresowana szczególnie tematyką praw człowieka i edukacji globalnej. Exchange the world

Andrea Pucci - z wykształcenia chemik, pracował na uniwersytetach w różnych krajach (Portugalia, Włochy, Korea, Francja). Od kilku lat zajmuje się działaniami na rzecz ekologii i zrównoważonego rozwoju. Od września 2015 w podróży dookoła świata mającej na celu poszukiwanie i opisywanie historii Światozmieniaczy. Zainteresowany szczególnie budowaniem i wzmacnianiem społeczności.


Formularz zgłoszeniowy na warsztaty w ramach projektu
„Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych”: link

Inkubator "Małe Wielkie Zmiany"
Warsztaty organizowane są w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany", który wspiera tworzenie nowatorskich i efektywnych rozwiązań na rzecz osób oddalonych od rynku pracy. Udział w nich nie jest wymagany, aby aplikować o grant. Rekrutacja innowatorów w ramach III tury naboru prowadzona będzie niezależnie do końca sierpnia 2017 r. Więcej informacji o Inkubatorze można znaleźć tutaj: spoldzielnie.org/innowacje


Kontakt z organizatorem
Organizatorem warsztatów jest partner Inkubatora, firma doradcza PwC Polska Dodatkowe pytania na temat tego wydarzenia można przesyłać pod adres: [email protected].

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę