Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

#PalaceDay. Bezpłatne zwiedzanie Łazienek Królewskich

#PalaceDay. Bezpłatne zwiedzanie Łazienek Królewskich

reklama
📅 Data: środa, 19 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Łazienki Królewskie (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


19 lipca zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Łazienek Królewskich. Okazją jest obchodzony tego dnia w Europie #PalaceDay. To akcja organizowana w mediach społecznościowych przez Stowarzyszenie Europejskich Rezydencji Królewskich ARRE, podczas której można się dzielić w sieci wspomnieniami z wizyt w europejskich muzeach.

W akcji #PalaceDay biorą udział europejskie rezydencje zrzeszone w ARRE. W Polsce są to: Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Warszawie oraz Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

19 lipca europejskie rezydencje publikować będą na Facebooku, Instagramie i Twitterze najciekawsze historie z życia muzeów. Będą to m.in. zdjęcia ze wspólnych działań oraz ważnych wizyt w kontekście międzynarodowej współpracy muzealnej i europejskich podróży po rezydencjach AREE. Ideą akcji #PalaceDay jest promowanie i podkreślanie wspólnej kultury oraz dziedzictwa.

W akcji #PalaceDay mogą brać udział także goście europejskich rezydencji. Wystarczy, że używając hashtaga #PalaceDay, wrzucą w mediach społecznościowych zdjęcia i opisy ze swoich wizyt w muzeach. Zapraszamy również do dzielenia się wspomnieniami z pobytu w Łazienkach Królewskich. 19 lipca, w godz. 10.00-18.00, wszystkie obiekty - Pałac na Wyspie, Starą Oranżerię z Teatrem Królewskim, Pałac Myślewicki i Biały Domek - można będzie zwiedzać za darmo. O godz. 11.00, 14.00 i 16.00 pracownicy Muzeum oprowadzą zwiedzających po wystawie "W żywiole sztuki. Jan Bogumił Plersch - nadworny malarz króla Stanisława Augusta".

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę