Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BASIA | EP Release Concert

BASIA | EP Release Concert

reklama
📅 Data: niedziela, 06 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Debiutancka epka Basi “Day By Day EP” oficjalnie trafia na półki! Przyjdźcie i uczcijcie to z nami! Zapraszamy na orzeźwiającego drinka w tą gorącą sierpniową noc przy pięknym widoku na Wisłę. Pozwólcie by muzyka zabrała Was daleko od codziennych szarości.

Wejście za darmo!
Start -> 19:00

Basia jest młodą wokalistką i songwriterką, której muzyka ujmuje za serce i zabiera słuchaczy do dalekiego świata pełnego radości i ciepła. W jej jazzowo-popowych, delikatnych utworach można usłyszeć jej uśmiech, przejęcie i emocje w każdym wyśpiewanym słowie. Każda piosenka to historia opowiedziana prosto z serca.

Urodzona w Bydgoszczy, Basia obecnie mieszka w Bostonie. Jej muzyka to crossover popu i jazzu, najlepiej określany jako “sophisti-pop”. Jej głos i kompozycje często są porównywane do wokalistek takich jak Norah Jones lub Basia Trzetrzelewska. Basia studiowała na University of North Texes gdzie miala przyjemność wystąpić z dziesięciokrotnym zwycięzcą nagrody Grammy - Bobby McFerrinem. W 2016, Basia zajęła 3 miejsce na ogólno-stanowym konkursie pisania utworów w Teksasie i dzięki temu wystąpiła na Kerrville Folk Festival. Obecnie Basia uczęszcza prestiżową Berklee College of Music w Bostonie, gdzie uczy się na kierunku Conteporary Writing & Production. W 2017 jej nagranie reprezentowało Berklee na oficjalnym kanale uniwersytetu.

W lipcu 2017 roku wychodzi Basi debiutancka płyta “Day By Day EP.” Utwory były nagrane w Bostonie oraz w Warszawie. Nagrywając Basia współpracowała z muzykami światowej sławy m. in. renomowany pianista Jesus Molina Acosta, basista Pera Krstajic, perkusistą Nate Winn i wieloma innymi wybitnymi muzykami oraz inżynierami dźwięku - Andres Gonzalez Cardona oraz niewiarygodna, młodą i bardzo utalentowaną producentką - Paulina Kaczyńska.

Skład / Band:
Basia Gałaj - śpiew / vocals
Sebastian Kuchczyński - perkusja / drums
Andrzej Święs - bas / bass
Mariusz Obijalski - klawisze / keys
Kacper Stolarczyk - gitara / guitar
Milena Kołodziejczyk - chórki / backing vocals

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę