Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Maybe I'm Too, Baby Blue Eyes i Didaskalia

Maybe I'm Too, Baby Blue Eyes i Didaskalia

reklama
📅 Data: piątek, 28 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, VooDoo Club, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Maybe I'm Too oraz Baby Blue Eyes po raz kolejny wystąpią wspólnie na scenie. Tym razem mamy przyjemność zagrać na Letniej Scenie w warszawskim VooDoo Club! Zapraszamy na dawkę solidnego rockowego grania. Skład uzupełni energetyczny zespół Didaskalia, tworzący kompozycje z pogranicza rocka i metalu, spodziewajcie się zatem mocnego uderzenia! Wstęp wolny!

Maybe I'm Too to powstały w 2016 roku warszawski zespół tworzący muzyczne kompozycje w wielu kanonach rocka. W ich twórczości możemy usłyszeć zarówno alternatywne brzmienia, jak również elementy charakterystyczne dla klasycznego rocka, post grunge'u czy stoner rocka. W krótkim podsumowaniu ich kompozycji wystarczy stwierdzić, że musi być brudno, zwięźle i na temat. Obecnie grupę tworzy czterech muzyków w składzie:
Michał - wokal, gitara
Łukasz - gitara
Paweł - perkusja
Dominik - bas


Baby Blue Eyes to połączenie kalifornijskiego rocka i funku, a nietypowe i energetyczne brzmienia to ich specjalność. Zespół został założony w 2013 roku przez braci Szymona i Maćka. Kompletowanie obecnego składu zespołu trwało rok. Inspiracją dla BBE jest między innymi Red Hot Chilli Peppers, Jimi Hendrix, czy Jack White.
Na bieżąco tworzymy i nagrywamy materiał (do przesłuchania na naszym YT), ale przede wszystkim gramy koncerty! Baby Blue Eyes ma na koncie wiele występów, głównie w Warszawie i okolicach, ale także np. w Poznaniu. Z największych osiągnięć ubiegłego roku warto wspomnieć występ w finale Emergenza 2016 w Proximie, a także w wielu innych przeglądach. Najbardziej jednak lubimy grać dla Was pełne koncerty klubowe: to właśnie tam możemy zagrać cały nasz materiał, porozmawiać z publicznością i po prostu dobrze się bawić!

Grupę tworzy pięciu muzyków: Adam – rozśpiewany prawnik, gitarzyści: pokręcony Maciej i spokojny jak tafla Marcin, Kasia – piękna perkusistka oraz Tomek – inżynier basu.


Początki zespołu Didaskalia siegają 2015 roku, kiedy to gitarzysta Piotek i basista Artur postanowili reaktywować swój zespół sprzed lat. Tym razem jednak kompozycje poszły w zupełnie inną stronę tworząc swoistą fuzję szeroko pojętego Rocka i Metalu, od nastrojowych kawałków w stylu Lacuna Coil po energetyczne szybkie granie przywodzące na myśli Distrubed.
Z biegiem czasu kład uzupełniła perkusistka Celina i wokalistka Ula, a miejsce Piotrka zajął Kamil, który doskonale odnalazł się w stylistyce zespołu.
Obecnie zespół skupia się nad pracą nad nadchodzącym demo.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę